България със сребро и бронз на Световната купа.

България с сребро и бронз на Супер финала за Световната купа по стрийт фитнес в Хонг Конг. Даниел Христов спечели сребро,само на 0,5 точки от първото място.

Великолепен успех за българския спорт!
България с сребро и бронз на Супер финала за Световната купа по стрийт фитнес в Хонг Конг.
Шампионът на България и световен вицешампион от Москва 2019, Даниел Христов спечели сребро, като остана само на 0,5 точки от първото място. Носител на Световната купа стана американецът Томас Курганов с 25.00 точки. Българския триумф допълни и суперсензацията на турнира – добричлията Димитър Цонков, който в своя дебют на международно състезание, и то от такъв ранг, спечели третото място (бронз) с 19.00т.!
На финала за Световната купа взеха участие победителите от 15-те квалификационни кръга през 2019г., като София бе домакин през септември.
Поздравления за огромния труд и прославата на България, момчета!
Легендата ни Виктор Каменов пък получи поредно признание за успехите си в този спорт, като бе поканен за рефер на турнира.
По този начин нашата родина за пореден път доказа, че е водеща сила в един от най-атрактивните и красиви спортовe.